telefon.png

  721 760 532

 

site.png

Výkup nemovitostí
Provádíme výkupy bytů, domů, garáží a pozemků. V případě dohody jsme schopni vyplatit finanční prostředky okamžitě.

Prodej nemovitostí
Zprostředkováváme prodej bytů, domů, garáží a pozemků. U družstevních bytů zajistíme převod členských práv, pokud jsou převoditelné.
Náš servis obsahuje všechny úkony, které jsou spojené se změnami vlastnictví, jako tržní ocenění nemovitosti, znalecké posudky, předkupní i kupní smlouvy, zápisy a vklady do katastru nemovitostí a všechny ostatní potřebné náležitosti

Pronájmy bytů a rodinných domů
Zajistíme pronájem vašeho bytu či rodinného domu a připravíme všechny potřebné dokumenty dle vašich požadavků. Prohlídky se zájemci mohou naši pracovníci absolvovat samostatně nebo za vaší přítomnosti. Pokud preferujete úsporu času, stačí nám zapůjčit klíče a my zajistíme vše potřebné. Pozvali bychom vás až k jednání s vážným zájemcem či přímo k podpisu podnájemní smlouvy.

Finanční poradenství
V případě, že nemáte na nákup nemovitosti potřebné finanční prostředky, pak vám můžeme pomoci na základě naší dlouhodobé spolupráce s renomovanými bankami a stavebními spořitelnami.
Zpracujeme vám individuální nabídku hypotečního úvěru dle vašich finančních možností. Neporovnáváme pouze úrokové sazby, ale také celkové náklady a poplatky spojené s úvěrem. Více naleznete v sekci Financování.

telefon-zapati.png  721 760 532
site-zapati.png