telefon.png

  721 760 532

 

site.png

V případě, že nemáte na nákup nemovitosti potřebné finanční prostředky, pak vám můžeme pomoci na základě naší dlouhodobé spolupráce s renomovanými bankami a stavebními spořitelnami. Jednou z nejvýhodnějších a často i jedinou možností je hypoteční úvěr.

V rámci našeho servisu zajistíme přípravu podkladů a vyhotovení smluv potřebných k poskytnutí úvěrů a půjček.

V současnosti je nabídka hypotečních úvěrů obrovská a orientovat se v ní je poměrně obtížné. Buď můžete zkusit obejít všechny banky, anebo eventuálně na internetu projít modelové kalkulace, které však nebývají zcela přesné a nezahrnují všechny poplatky.

Ideálním řešením pro vás však bude, když se obrátíte na nás a my vám kalkulace všech bank, působícím na českém trhu, detailně zpracujeme.

Nepředložíme vám pouze obecné návrhy, ale zpracujeme vám individuální nabídku hypotečního úvěru dle vašich finančních možností. Při sestavování nabídky neporovnáváme jen úrokové sazby, ale také celkové náklady a poplatky spojené s úvěrem.
V rámci našeho servisu rovněž zajistíme přípravu všech podkladů a vyhotovení smluv potřebných k poskytnutí úvěru či půjčky.

Naši partneři

Hypotéky

moneta-money-bank.pngmbank.pngcs.pngcsob.pngequa-bank.pnghypotecni-banka.pngkb.pngexpobank.pngunicredit-bank.pngraiffeisen-bank.pngsberbank.pngwustenrot.pngakcenta.pngoberbank.png

 


Stavební spořitelny

cmss.pngmodra-pyramida.pngraiffeisen-sporitelna.pngcs-ss.pngwustenrot-ss.png

 

telefon-zapati.png  721 760 532
site-zapati.png